برداشتن چربی باکال

چربی باکال:

  • چربی باکال توده ای چربی است.که در لپ واقع شده. برخی افراد دچار لپ های بزرگ و برجسته هستند. که حالت ناخوشایند و بچه گانه و چهارگوش به صورت آنها می‌دهد.

علت پر بودن لپهای این افراد بزرگ بودن این چربی است، این چربی را میتوان از داخل دهان جراحی کرد.

این عمل به صورت بی حسی موضعی انجام می‌شود. و در آن بخشی از چربی و نه همه آن در آورده می شود. این امر باعث تغییر در ظاهر فرد می‌شود. و یکی از ارکان مادلینگ مدرن صورت است.

آناتومی چربی باکال:

برای ایجاد یک صورت زیبا و جذاب که استخوانهای گونه برجسته و بالا باشند. و ناحیه زیر استخوان گونه فرورفتگی خفیف داشته باشد. باید حجم چربی باکال را کاهش داد.اتفاقا اشخاصی که اسخوان گونه غیر برجسته دارند. اکثرا دچار افزایش حجم چربی باکال هستند.این امر  صافی گونه را تشدید میکند..

کار این چربی کمک به عمل مکیدن و نیز حرکت پیستون مانند فک پایین نسبت به فک بالا است.این توده یک نوع چربی متمایز بنام سی سارکوزیز است که حرکت بین عضلات را افزایش میدهد.وظاهر آن شبیه چربی کاسه چشم است.

این توده شکل سه بعدی پیچید ه ای دارد. و رگها و اعاب مهمی از درو ن و پیرامون آن میگذرند.از یک تنه  و و چهار زایده تشکیل شده. که عبارتند از سطحی دهانی رجلی و گیجگاهی عمقی.

درمان:

چون این چربی  در عمق صورت در نزدیکی اعصاب و رگها قرار گرفته.بنابراین مانند غبغب و چربی گردن نمیتوان با لیپوساکشن و سایر روشها آن را برطرف کرد.بلکه باید به روش جراحی آن را خارج کرد.جراحی از طریق برش داخل دهان در زیر  سوراخ مجرای غده  بناگوشی انجام میشود.سپس توده چربی پیدا میشود. و با دقت زایده دهانی و بخشی از تنه خارج میشوند.کنترل خونریزی انجام میشود.و برش دوخته میشود.

توصیه می کنم این مقاله را مطالعه کنید.  apnea surgery-snoring &mouth breathing

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *